Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

onexplayer-oyunarsivi


Güncel

ONEXPLAYER incelemesi: Sadece oyuna Odaklan

NETBOOK’un ONEXPLAYER’ı birinci sınıf, el tipi, ergonomik bir konsoldur. Haberimizde konsol ile ilgili tüm detayları ve konsolun youtube videosunu izleyebilirsiniz.

NETBOOK’un ONEXPLAYER’ı birinci sınıf, el tipi, ergonomik bir konsoldur. Aslında şık bir taşınabilir dokunmatik oyun cihazına sıkıştırılmış üst düzey bir bilgisayar.

Oyun Konsolu olarak ONEXPLAYER incelemesi

Tüm bunlar, ONEXPLAYER’ın başka bir şeyden ziyade bir konsol olarak pazarlandığını gösteriyor ve biz bunu çok mantıklı buluyoruz. Kelimenin tam anlamıyla 8,4″ ekranın etrafına inşa edilmiş, kendi kontrol cihazıyla eksiksiz kutu içeriğine sahip, kontrollerle ilgili oyunlara tam manası ile cevap veren bir konsol. (Örneğin Pubg Mobile)

Görsel görünümü Nintendo’nun sunduklarına daha yakın olmasına rağmen, denetleyici düzeni, arayüz düğmeleri, birleşik d-pad ve omuzlar ile Xbox Kablosuz Oyun Kumandasına daha yakın gibi. Özellikle, Xbox’ın sağ analog çubuğu ve d-pad’i kontrolör için daha merkezi bir konuma yerleştirdiği yerde, ONEXPLAYER’ın girişleri, üstlerindeki yüzlere paralele yakın.

Monitörün tamamının bir dokunmatik ekran olması belki de benim için en dikkat çekici olan tarafı. Bu harika bişey. Anında girdi ve ekran tepkimesi ile büyük strateji oyunları ve gerçek zamanlı strateji oyunları oynayabileceğim anlamına geliyor. Bu oyunlar söz konusu olduğunda, dokunmatik ekran girişinde fare ve klavye girişinden daha dinamik bir his var; özellikle gerçekten sevdiğim türden, menüler ve filtrelerle dolu olanlar. Tabii ki, cihaz USB bağlantı noktalarıyla donatıldığından, fazladan çevre birimlerini yani klavye mouse takmamanız için hiçbir neden yok.

Ayrıca bir kickstand ile donatılmıştır, böylece film izlerken veya oyun sırasında için bir Bluetooth kullanırken ondan daha uzağa oturabilirsiniz. Ayrıca, cihaz için, birimin altına monte edilen ve kullanılmadığı zamanlar için ekranı kapatmak üzere ekranı katlayabilen ekstra klavyeyi tercih etmeniz de sizini çin yararlı olabilir.

Daha fazla özellik!

Özellikler, özellikler, özellikler
Hepsi bu kadar değil, bazen One-Netbook ekibi endişeleri etkin bir şekilde ele almak ve özellik doldurma arasındaki çizgiyi aşmış gibi geliyor. Bir parmak izi tarayıcı, bir mikro SD bağlantı noktası ve ön pano çevresindeki ekstra düğmelere bağlı bir dizi kısayol ile birlikte gelir.
Bunlar, cihazı biraz daha iyi performans göstermesi için iten bir turbo düğmesi içerir. The Witcher 3, Forza Horizon veya Grid (2019) gibi oyunları çalıştırırken bu açıkça hissediliyor, ancak bunun sonucunda pilin biraz daha hızlı bittiğini görmeye başlıyorsunuz.

Akıllıca olsa da, bir klavye düğmesi de var. Bu, Windows ekran klavyesini anında yukarı çekecek ve aynı zamanda kaldıracaktır. Ancak, bilmediğim bir şey (tam kurulumdan geçmediğim ve aldığımız prototip sürümünde talimatlar olmadığı için) sol analog çubuğu bir fare yerine geçirmek için düğmeyi basılı tutabilmenizdi. . Bu inanılmaz derecede zekice ve inanılmaz hoş geldiniz.

Ama sonra, bir de gürleme var.

Çoğunlukla mobil cihazlarda ve PC’de oyun oynayan biri olarak, ONEXPLAYER’da yerleşik olan eski moda gürültüye hazırlıksız yakalandım. Nintendo 64 veya Playstation 2’deki kadar kaba değil, ama kesinlikle biraz sarsıcı ve… açıkçası… gerekenden biraz daha yüksek sesle, Xbox’ın ilk gürültüsünü andırıyordu. Bunu, konsolu serin tutmak için harika bir iş çıkaran, ancak oldukça gürültülü olabilen fanlarla birleştirin ve oyun oynarken kendinizi kulaklık kullanmaya eğilimli bulacaksınız.

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?