Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Netflix'den EA Ve Facebook'a Tarihi Çalım Oyun Arşivi
Netflix'den EA Ve Facebook'a Tarihi Çalım Oyun Arşivi


Güncel

Netflix’den EA ve Facebook’a Tarihi Çalım..

Netflix’den EA Ve Facebook’a Tarihi Çalım ! Netflix’in gelecek yıl planlamasında bir düzine video oyun olacağı ve bu özelliği kullanmanın ekstra bir ücreti..Detaylar yazımızda..

TV şovları ve filmlerin ötesindeki ilk büyük hamlesini gerçekleştiren Netflix video oyunlarına yönelik bir girişim başlattı ve bu çabaya öncülük etmesi için eski bir Electronic Arts ve Facebook’un emektar yöneticisini işe aldı. Netflix dün yaptığı açıklamada, Mike Verdu’nun Netflix’te oyun geliştirme başkan yardımcısı olacağını ve Operasyon Direktörü Greg Peters’a rapor vereceğini söyledi.

Netflix'den EA Ve Facebook'a Tarihi Çalım OA

Bloomberg’in paylaşımına göre şirkete yakın bir kaynağın verdiği bilgiye göre, Netflix’in gelecek yıl planlamasında bir düzine video oyun olacağı ve bu özelliği kullanmanın ekstra bir ücreti olmayacağını belirtti. Oyunların türü ve içeriği konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı.Verdu daha önce Facebook’un oyun ve diğer içeriklerini Oculus sanal gerçeklik(VR ve AR) başlıklarına getirmekten sorumlu başkan yardımcılığı ve EA Mobile’da kıdemli başkan yardımcısı ve Zynga’da kreatif direktör ve oyunlar eş başkanlığı yapmıştı.

Video Bloomberg.com’dan alınmıştır.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!