Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Microsoft'un Yeni Emojileri Oyun Arşivi
Microsoft'un Yeni Emojileri Oyun Arşivi


Güncel

Microsoft’un Yeni Emojilerini Gördünüz Mü?

Microsoft #WorldEmojiDay (Dünya Emoji Günü) için yeniden tasarlanan ve iş yerinde duygusallık konulu ı yeni emojilerini sosyalmedya hesabından duyurdu..

Microsoft #WorldEmojiDay (Dünya Emoji Günü) için yeniden tasarlanan ve iş yerinde duygusallık konulu 3D boyutlu yeni emojilerini sosyalmedya hesabından duyurdu.

Microsoft Sanat Yönetmeni ve Emojiolog’u Claire Anderson blog yazısında “Emoji, yaşam ve renk dolu temel iletişimciler olarak hareket ederek, bizimle birlikte istikrarlı bir şekilde gelişti. Beden dili, ince mizah biçimleri veya çevresel koşullar – bu ipuçlarını yüz yüze görebilsek ve bunlara yanıt verebilsek de, dijital bağlamlarda bunların kaybı iletişimimizi büyük ölçüde etkiler. Ancak emoji ile birkaç piksel, düşüncelerimizi ve duygularımızı eğlenceli, net ve duygusal olarak yankılanan şekillerde aktarabilir.” emojiyi böyle tanımlıyor ve yenilenmesinin gerekliliğini belirtiyor.

Microsoft'un Yeni Emojilerini Gördünüz Mü_ OA

Emojilerin tamamını görme ve daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayın..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

XBOX

Xbox Hindistan, Afrika Veya Güney Amerika'dan Oyun Stüdyosu Alacak..Bu açıklamayı Xbox Başkanı Phil Spencer yaptı. Ayrıntılar haberimizde..

XBOX

Microsoft, çıktığı günden bu yana sorunlu olan Cyberopunk 2077 oyununa özel sunduğu geri iade politikasını 6 temmuzda bitiriyor. Ayrıntılar haberimizde..

Bulut

Microsoft Xbox ile, Şubat ayında aldığı kararla yerel bulut oyunları hizmetini yapamayacağını açıklayan Google Stadia'nın görevini devralıyor. Detaylar haberimizde...

Playstation

Cyberpunk 2077 çıktıktan sadece bir hafta sonra çıkarıldığı PlayStation Store'a altı aylık aradan sonra geri dönüyor. Peki ne zaman? Detaylar haberimizde..