Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

fortnite-lebron-james-oyun-arsivi
fortnite-lebron-james-oyun-arsivi


Güncel

LeBron James Yarın Fortnite’de!

Fortnite metaverse’e giren son ünlü LeBron James oldu . 14 Temmuz yani yarından itibaren oyuncular NBA yıldızının iki farklı versiyonunu satın alabilecekler..

Fortnite metaverse’e giren son ünlü LeBron James oldu . 14 Temmuz yani yarından itibaren oyuncular NBA yıldızının iki farklı versiyonunu satın alabilecekler. Bunlar; bir avuç kıyafeti olan normal bir LeBron ve yakında çıkacak olan Space Jam: A New Legacy filmindeki rolüne modellenmiş bir LeBron .

fortnite lebron james OA

İki görünüm ve bunlarla ilişkili aksesuarlar da bir paketin parçası olarak sunulacak. Her ikisi de oyuncunun yakında çıkacak olan ayakkabısı Nike LeBron 19’u kullanacak ve reklamını yapacak. Daha da iyisi: isteğe bağlı kıyafetlerden biri, 2018’deki klasik LeBron maç günü görünümüne saygı duruşunda bulunuyor.

Fortnite LeBron James Tanıtım Fragmanı

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!