Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

epic games haftalık ücretsiz oyun oa
epic games haftalık ücretsiz oyun oa


Güncel

Ironcast ve Bridge Constructor: The Walking Dead Bugün Epic Games’te Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz sunmaya devam ediyor. Bu haftaki ücretsiz oyunlar Ironcast Ve Bridge Constructor: The Walking Dead. Detaylar yazımızda..

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz sunmaya devam ediyor. Bu haftaki ücretsiz oyunlar Ironcast Ve Bridge Constructor: The Walking Dead. 8-15 Temmuz arasında ücretsiz sunulacak bu oyunları gelin kısaca tanıyalım..

Ironcast

H.G. Wells ve Jules Verne gibi Victoria dönemi bilim kurgu yazarlarından ilham alan Ironcast, şapka ve başlık giyen seçkin kadın ve erkeklerin devasa yürüyen savaş makinelerini kontrol ederek İngiliz İmparatorluğu’nun düşmanlarını yerle bir ettiği heyecan verici bir alternatif tarihte geçiyor! 1880’lerin Victoria Dönemi İngilteresi’ni savunmak için Ironcast adı verilen 7 metrelik yürüyen aracı kontrol et ve düşman Ironcast’in işgalci gücüne karşı koy.

ironcast oa

Savaşlar, Ironcast’in çeşitli silahlarını ve sistemlerini çalıştıran kaynak düğümlerini üreterek yapılır. Bu düğümleri nasıl harcayacağını seçmelisin; düşmanlarını zayıflatıp imha etmek için saldırı amaçlı ya da yaklaşan yoğun silahlı saldırıdan şüpheleniliyorsa savunma amaçlı kullanabilirsin. Bu Oyunu Hemen Yüklemek İçin Tıklayın !

Bridge Constructor: The Walking Dead

Bridge Constructor: The Walking Dead, Bridge Constructor™’ın efsanevi ve zorlayıcı bulmaca oyun tarzı ile AMC’nin The Walking Dead’inin kıyamet sonrası yaşayan ölüler evrenini bir araya getiriyor.

Bridge Constructor: The Walking Dead OA

Yürüyen ölü sürüleri ve saldırgan insanlar karşısında yaşam mücadelesi veren bir gruba katıl. Kasvetli ortamlarda ve harabeye dönmüş binaların arasında köprüler ve başka yapılar inşa et. Daryl, Michonne ve Eugene gibi hayranların en sevdiği karakterlerle birlik ol ve dizinin ikonik araçları için güvenli geçitler yarat. Bu Oyunu Hemen Yüklemek İçin Tıklayın !

Önemli hatırlatma ; bu oyunlar bugün saat 18.0’den sonra erişime açılacaktır.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!