Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

WEED SHOP 3 OYUN ARŞİVİ
WEED SHOP 3 OYUN ARŞİVİ


Fırsat

Steam Günlük İndirim: Weed Shop 3

Steam de bulunan günlük indirimleri vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyoruz. Günün %33 indirimli oyunuWeed Shop 3 Hemen İndir..

Steam’in Günlük İndirim kampanyası devam ediyor. Sadece 24 saat sürecek indirimde bugünkü oyunumuz %33 İndirimli Weed Shop 3 !

Oyun Hakkında

Weed Games’in geliştiriciliği ve yayıncılığını yaptığı, iş dışı bir erotik shop dükkanını karlı bir Kenevir imparatorluğuna dönüştürürken sizde onlardan biri olacak mısınız? Weed Shop 3, işletme yönetimi mekaniklerine, FPS aksiyonuna ve Tenderloin’de Kevin ile neredeyse crack içen adamlardan bekleyeceğiniz çılgın bir hikayeye sahip, eğlence amaçlı bir marihuana dispanser simülatörüdür.

Oyunun Videosu

Oyunun Görselleri

weed shop 3 resim 1 OA
weed shop 3 resim 2 OA
weed shop 3 resim 3 OA

Oyun Fiyatı ve İndirme Linki?

Oyunu indirmek için linke tıklamanız yeterli. Oyun, Steam’da (indirimli şekli ile) 21.44 TL. Steam İndirimlerini kaçırmamak için bizi Google Haberler‘den Takip Edin!

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

Steam'de "Doğu Masalları Paketi" %39 İndirimli.. Bu pakette yer alan When the Past was Around, LUNA The Shadow Dust ve Detective Di: The Silk...

Fırsat

Huawei AppGallery'e Yeni Eklenen Ücretsiz 6 Oyunu sizler için mercek altına aldık..

PC

Tandem A Tale Of Shadows..Monochrome Paris'in geliştiriciliğini, Hatinh Interactive'in yayıncılığını yaptığı Tandem: A Tale of Shadows, benzersiz ve olağanüstü bir bulmaca oyunu..Devamı yazımızda..