Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

f1 2021 16 temmuzda oa
f1 2021 16 temmuzda oa


Güncel

F1 2021 16 Temmuz’da Çıkıyor !

Formula 1 yani Dünyanın en popüler motorspor oyunu yeni özellikleriyle yeni oyunu F1 2021 16 Temmuz’da yayında olacak. Yeni hikaye modu braking point hakkında detaylıbilgi yazımızda..

Formula 1 yani Dünyanın en popüler motorspor oyunu yeni özellikleriyle yeni oyunu F1 2021 16 Temmuz’da yayında olacak. Yeni oyunda yeni bir hikaye modu(braking point yani frenleme noktası) ve 3 yeni pist bulunacak. Bu da takvim yılındaki 23 pistin oyunda olması demek. Oyunu sadece PS4 ve PS5, Xbox Series X/S konsol sahipleri ve Micrisoft Windows PC sahipleri oynayabilecek.

f1 2021 16 temmuzda çıkıyor

PlayStation resmi twitter hesabı yaptığı videolu paylaşımında kaskınızı alın, eldivenlerinizi giyin ve gaza basın diyerek konsol oyuncu ekipmanlarına da gönderme yapıyor. Ki zaten bazı konsol özellikleri ekipman sahibi olmanızı gerektiriyor.

Oyunun PlayStation Store’da Standart Sürümü 59.99$ ve Delüxe Versiyon 74.50$ paketleri mevcut.(Braking Point İçerik Paket Fiyatları) Daha detaylı bilgi ve ön kayıt burada!

f1-2021-deluxe-versiyon-oa

F1 2021 Tanıyalım

Deneyimli Casper Akkerman ile birlikte çalışan genç Aiden Jackson rolünü oynayacaksın. F1 2019’daki gibi tsertliğinden hiçbir şey kaybetmemiş gibi görünen ve geri dönen düşman Devon Butler ile yarışacaksınız.

Hikaye, 2020 sezonunda temsil etmek istediğiniz beş takımdan hangisini seçmenizle başlar: AlphaTauri, Aston Martin (veya 2020 sezonunda Racing Point), Alfa Romeo, Haas veya Williams. Hangi takımı seçerseniz seçin, sert Butler diğer takımlardan belirli bir takıma girecek.Mesela Aston Martin’i seçerseniz Alfa Romeo.

Oyunda yeni olarak Imola, Portimao ve yeni yapılan Jeddah cadde pisti de yer alacak. Bu pistlerde oynamak için ekstra bir ödeme yapılması gerekmeyecek.Oyunda Formula 2 de başlayıp Formula 1’e yükselerek farklı birepik hikayenin parçası olabilirsiniz.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Playstation

Street Fighter V Yaz Güncellemesi 2021 hakkında detaylı bilgileri biraya getirdiğimiz yazımıza bir göz atın..