Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Women İn Games (Oyunlarda Kadınlar) 2021 OA
Women İn Games (Oyunlarda Kadınlar) 2021 OA


Etkinlik

Women İn Games (Oyunlarda Kadınlar) Küresel Festivali Eylül’de

Women İn Games (Oyunlarda Kadınlar) Küresel Festivali Eylül’degerçekleşecek. Cinsiyet ayrımcılığını gösteren türünün tek örneği bu küresel festivale dair bilgiler yazımızda..

İngiltere’de Eylül 2021’in başlarında gerçekleşecek, türünün ilk örneği olan Women in Games Küresel Festivali bu yılda sanal etkinlik ödül törenini, oyun reçelini ve espor turnuvasını içerecek.

6-18 Eylül tarihleri ​​arasında bugüne kadarki yapılan en büyük sanal etkinlik olacak olan Women in Games, ücretsiz katılımlı bir açılış etkinliğine, Women in Games konferansına, ödül törenine, oyun reçeline, e-spor turnuvasına ve diğer uydu etkinliklerine sahne olacak.

Women İn Games (Oyunlarda Kadınlar) Küresel Festivali Eylül'de OA

Ödüllerde bu yıl video oyunları ödülleri, Women In Games topluluk ödülleri, Women in Games eğitim ödülleri, Women in Games yaşam boyu başarı ödülleri, oyun ve espor ödülleri türlerini kapsayacak. Ödüller için finalistler 13 Ağustos’ta açıklanacak. Ödül töreni ise etkinliğin son günü olan 18 Eylül’de yapılacak.

Women İn Games (Oyunlarda Kadınlar) Küresel Festivali Eylül 2021 OA

Women in Games Jam(oyun reçeli) diye isimlendirilen ve katılımcılardan oluşturulacak bir grubun kendi oyunlarını tasarlamalarına olanak tanıyan etkinlik ise 8-15 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Sektörün uzmanlarıda canlı bağlantılarla katılımcılara yeni oyun oluşturmada yardım edecek.Espor turnuvası 11 ve 12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Women İn Games Global (Oyunlarda Kadınlar) 2021 OA

Son olarak Women in Games CEO’su Marie-Claire Isaaman , “Oyunlarda Kadınlar Festivali, dünya çapında oyunlar ve e -sporlar arasında cinsiyet çeşitliliğini vurgulayan takvimde son derece önemli bir etkinliktir” açıklaması yaptı. Daha detaylı bilgi için etkinlik resmi sayfasına göz atın.

The İnternational Dota 2 10.Şampiyonası Bükreş’de Yapılacak !

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?