Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

pax west 2021 oyun arşivi
pax west 2021 oyun arşivi


Etkinlik

Pax West 2021 Katılacaklar İçin Covid-19 Negatif Sonucu yada Aşı Olma Şartı Geldi

Pax West 2021 Katılacaklar İçin Covid-19 Negatif Sonucu Yada Aşı Olma Şartı Geldiğini organizasyon sahipleri Penny Arcade ve ReedPop açıladı..

Oyun sektörünün önde gelen markaları dahil uluslararası birçok firmanın katıldığı Pax West 2021 3-6 Eylül tarihleri arasında ABD Seattle’da yapılacak.

Pax West 2021 Katılacaklar İçin Covid-19 Negatif Sonucu Yada Aşı Olma Şartı Geldi OA

Daha önce yapılan açıklamada fiziki gerçekleşecek etkinlik için herhangi bir ön şart koşulmamıştı.Ancak resmi siteden yapılan Sağlık ve Güvenlik Güncellemesi şartlarında yapılan değişiklikle katılımcılar kongre merkezine girebilmek için Negatif Covid-19 testi veya aşı olduğuna dair belge ibraz etmek zorunda olacaklar.

Pax West 2021 Katılacaklar İçin Covid-19 Negatif Sonucu Yada Aşı Olma Şartı OA

Muhtemel katılımcılar ve takipçiler Pax’ın resmi twitter hesabında Pax West 2021’in gerçekleşeceği tarih duyurusu paylaşımında pandemi döneminde hiç bir tedbir alınmadan yapılacak olmasını eleştirmiş bu etkinliğin Seattle’da yeni bir dalgaya bile sebep olacağını yorumlarda belirtmişlerdi.

Pax daha sonra yaptığı paylaşımda Eyalet yönetimi ve yerel sağlık yetkililerinin tavsiyerleri doğrultusunda aşı ve negatif test zorunluluğu getirdiklerini duyurdu.

Pubg Mobile Taktiksel Oyun Rehberi: Yotube Sayfamızda

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Playstation

Street Fighter V Yaz Güncellemesi 2021 hakkında detaylı bilgileri biraya getirdiğimiz yazımıza bir göz atın..

XBOX

Ağustos Ayında Xbox Game Pass'e Gelen Oyunlar..Hades, Psychonauts 2, Twelve Minutes,Starmancer,Art of Rally ve çok daha fazlası..