Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

EA Play Live 2021 Oyun Arşivi
EA Play Live 2021 Oyun Arşivi


Etkinlik

EA Play Live 2021 Etkinliği 22 Temmuz’da Başlıyor

Electronic Arts’ın her yıl düzenlediği ve çıkışı yaklaşan oyunlarına dair yeni görüntü ve bilgileri sunduğu etkinlikte ayrıca farklı bazı süprizlere yer alıyor..

Electronic Arts’ın büyük vitrini olan EA Play Live etkinliği başlama tarihi yaklaşıyor. Etkinlikte neler olacak sorunuzu duyar gibiyim. Kısaca bahsetmek gerikirse Yeni Skate, Mass Effect, Dragon Age ve Star Wars seri oyunlarının neden etkinlikte yer almadıklarına açıklık getirileceğini düşünüyorum.

EA Play Live 2021 Oyun Arşivi 1

Ayrıca Apex Legends ve Battlefield 2042 oyunları hakkında yenilikler zaten gelecekti. Bunlara EA Originals oyunu Lost in Random’un ilk görüntüleri eşlik edecek. Unutmadan bir de Dead Space unvanını açıklanacak mı? sorusu akıllarda yer alıyor.Tüm bunların cevabını alacağımızı ümit ediyorum.

EA Play Live 2021 Oyun Arşivi 2

İzlemek isteyenler için EA Play Live Etkinliği 22 Temmuz’dan itibaren EA Youtube hesabından canlı yayınlanacak.

Epic Games’te Obduction Ve Offworld Trading Company Ücretsiz

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..