Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Annapurna Interactive Showcase 2021 Oyunlar OA
Annapurna Interactive Showcase 2021 Oyunlar OA


Etkinlik

Annapurna Interactive Showcase’de Tanıtılan Tüm Oyunlar

Annapurna Interactive Games Showcase isimli vitrin etkinliğinde Tanıtılan Oyunları biraya getirdik..

Annapurna Interactive Games, Florence , Gorogoa ve What Remains of Edith Finch gibi oyunlar sayesinde adını duyuran bağımsız oyun yayıncılarından biri. Dün gece ilk vitrin etkinliğindeki yayıncı, daha pek çok işi olduğunu gösterdi. 30 dakikadan kısa bir süre içinde Annapurna, heyecan verici yeni ortaklıkları, kedi olmaktan cennetteki iblisleri avlamaya kadar farklı içeriklerden oluşan oyunlarını sergiledi.

Annapurna Interactive Showcase 3 OA

Annapurna Showcase Tanıtılan Yeni Oyunlar

The Artful Escape

Muhteşem müzikal macerası Artful Escape, oyuncuları çok sayıda katil gitar riffleri içeren psychedelic, çok boyutlu bir yolculuğa çıkarıyor. Ayrıca oyunun harika bir oyuncu kadrosu var: Mark Strong, Michael Johnston,Jason Schwartzman, Lena Headey, Carl Weathers ve Caroline Kinley gibi isimlerin seslendirme çalışmaları yer alacak. Oyun 9 Eylül’de Xbox ve PC için çıkacak.

The Artful Escape OA

The Artful Escape Tanıtım Videosu

Listenin Devamı İçin Tıklayın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..