Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

epic games ücretsiz OA
epic games ücretsiz OA


Güncel

Epic Games Store’da Şimdi Ücretsiz !

Epic Games,Mega İndirim Günleri’nden sonra kampanyalarına Epic Games Store’da yaptığı Ücretsiz Oyunlar süprizleriyle devam ediyor. Detaylar haberimizde..

Epic Games Store Ücretsiz Oyun kampanyalarına devam ediyor. Epic Games Store, 24 Haziran saat 18.00 de sona erecek ücretsiz oyunlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Bu oyunlar Overcooked 2 ve Hell Is Other Demons. Bu Oyunları yakından tanıyalım;

Hell is Other Demons

Hell is Other Demons, Roguelite unsurlar içeren bir aksiyon-platform nişancı oyunudur. Şeytanlar, geçmesi çok zor bölüm sonu canavarları dövüşleri ve yoğun synthwave oyun müzikleri ile dolu, genişleyen ve elle çizilmiş bir dünyayı keşfet.

epic games ücretsiz oyun hell is other OA

8 Nisan 2019 yılında piyasaya sürülen Cuddle Monster AB’nin geliştiricisi Kongregate İnc.’in yayıncısı olduğu oyun PC, Nintendo ve Linux platformlarında oynanabilmektedir. Bu oyunu ÜCRETSİZ HEMEN İNDİR!

Overcooked! 2

Overcooked, yepyeni kaotik yemek pişirme aksiyonu yardımlarıyla geri dönüyor! Soğan Krallığı’na geri dön ve klasik yerel çok oyunculu modda veya çevrimiçi modda en fazla dört oyuncuyla şef takımını kur. Önlüğüne sıkı tutun… Dünyayı (yeniden) kurtarma vakti!

epic games ücretsiz oyun overcooked2 OA

Ghost Town Games and Team17 Digital’in geliştiricisi, Team17 Digital’in yayıncısı olduğu oyun 7 Ağu 2018 tarihinde yayınlandı. Oyun tüm platformlarda oynanabilmektedir. Bu oyunu ÜCRETSİZ HEMEN İNDİR!

BAKMADAN GEÇME!

23 Haziran’da (Yarın) Steam ‘de Ücretsiz Yayınlanacak Oyunlar

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!