Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

EA Underworld Ve Syndicate GOG Oyun Arşivi
EA Underworld Ve Syndicate GOG Oyun Arşivi


Güncel

EA, Underworld ve Syndicate Oyunlarını GOG’dan Kaldırıyor

Electronic Arts yani EA, bünyesinde bulunan Underworld ve Syndicate oyunlarını GOG’dan kaldırıyor. GOG.com oyunları ne zaman kaldırıyor? Ayrıntılar haberimizde..

Electronic Arts yani EA , bünyesinde bulunan Underworld ve Syndicate oyunlarını GOG ‘dan kaldırıyor. GOG(Good Old Games) yayıncının(EA) isteği üzerine oyunları satıştan çıkaracağı tarihi açıkladı. Oyunları listeden çıkış tarihine kadar satın alabileceksiniz. Hem de her birini sadece 13.15 TL gibi bir fiyattan.

EA Underworld Syndicate GOG  OA

Underworld, şimdiye kadar yapılmış en iyi zindan tarayıcılarından biridir. Aynı zamanda Syndicate de, çığır açan (ve son derece havalı) bir gerçek zamanlı taktik oyunu. Tabi oyunların piyasaya sürüldüğü 1992-1993 yıllarını düşünürsek bu söylemler abartı olmaz.

Kısacası EA, Ultima Underworld 1 ve 2 , Syndicate Plus ve Syndicate Wars’ı GOG(gog.com) ‘dan 28 Haziran’da listeden çıkarılacağını duyurdu .

Son olarak, Marvel’s Avengers’ın PS5 Oyuncularının IP Bilgisini Gösteren Hatası Çözüldü! haberimizi gördünüz mü?

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

Güncel

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı..New World,New World Deluxe Edition,The Ascent,Tribes of Midgard,Orcs Must Die 3,Valve Index VR Kit ve..devamı yazımızda..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..