Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Crimson Desert Çıkış Tarihi Ertelendi Oyun Arşivi
Crimson Desert Çıkış Tarihi Ertelendi Oyun Arşivi


Güncel

Crimson Desert Çıkış Tarihi Ertelendi

Black Desert Online’ın yapımcılarından destansı-fantezi bir dünyada geçen bir açık dünya aksiyon oyunu olan Crimson Desert çıkış tarihi ertlendi..

Devasa bir açık dünya aksiyon-macera oyunu olan Crimson Desert çıkışı belirsiz bir tarihe ertelendi.

Crimson Desert Çıkış Tarihi Ertelendi 2 OA

Black Desert Online’ın yapımcılarından PC, Xbox ve PlayStation için destansı-fantezi bir dünyada geçen bir açık dünya aksiyon oyunu olan Crimson Desert, Aralık 2020’deki The Game Awards’da 5 dakikalık uzun bir gösterim yapmış ve 2021 yılı içerisinde çıkması planlanıyordu.

Crimson Desert Çıkış Tarihi Ertelendi 3 OA

Ancak oyunun resmi hesabı çıkış tarihiyle alakalı bir paylaşım yaptı. Paylaşımda yer alan açıklamada; daha derin, daha zenginleştirici bir oyun için yeni fikirler eklemek için daha fazla zaman ayırmaya karar verdik. Oyuna yenilikler yaratmak için bir gecikmenin gerekli olduğunu aşikar. Oyunu mümkün olan en iyi deneyim ile sizlere sunulmasında yer alan herkesin sağlık ve güvenliğini sağlamalıyız.” sözlerine yer verildi.

Crimson Desaert Çıkış Tarihi Ertelendi OA

Bu erteleme pandeminin oyun sektörüne vurduğu bir darde daha diyebiliriz. Oyunla alakalı tarihi verilmeden gelecekte bir açıklama yapılacağı belitildi. Oyunla alakalı yeni gelişme olursa burada olacak.

Crimson Desert Tanıtım Videosu

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Playstation

Street Fighter V Yaz Güncellemesi 2021 hakkında detaylı bilgileri biraya getirdiğimiz yazımıza bir göz atın..

XBOX

Ağustos Ayında Xbox Game Pass'e Gelen Oyunlar..Hades, Psychonauts 2, Twelve Minutes,Starmancer,Art of Rally ve çok daha fazlası..