Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

epic mega control ve genshin impact OA
epic mega control ve genshin impact OA


Güncel

Epic Mega ‘da Control ve Genshin İmpact Şimdi Ücretsiz!

Epic Mega İndirim’de Control ve Genshin İmpact oyunu Ücretsiz. 17 Haziranda sona erecek bu özel günlerden sizde yararlanın.

Epic Mega İndirim Günleri’nde sona gelinirken Control ve Genshin İmpact süprizi geldi. Sende bu iki oyunu Hemen Ücretsiz İndir! Sizde bu eşsiz indirimlerden yararlanmalısınız. Bu nedenle unutmayın ki Epic Mega İndirim Günleri 17 Haziran 2021 Saat 18.00 de sona eriyor.

Control

Epic Games Store fiyatı 159TL olan Control oyunu Mega İndirim Günlerine özel 17 Haziran 2021 saat 18.00’e kadar Ücretsiz olarak sunuldu.

control epic mega OA

Oyunun konusu; New York’taki gizli bir büro, dünya dışı bir tehdit tarafından istila edilince, yeni Müdür olarak Control’ü ele almak için başa geçmeyi baz alıyor .Remedy Entertainment’ın hazırladığı bu doğaüstü 3. şahıs aksiyon macera oyunu, savaşarak kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir dünyada ilerlersiniz. Aynı zamanda da doğaüstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve duyarlı ortamlarda ustalaşmanızı gerektiriyor.

Control, Jesse Faden’ın hikâyesini ve onun Müdür rolüne bürünürken sorularına cevap arayışını konu alıyor. Tıpkı Control dünyasının olduğu gibi Jesse’nin yolculuğunda karşılaştığı dostlarının da kendi hikâyeleri var. Jesse diğer Büro ajanlarıyla çalışırken gizli deney ve sırları keşfeder. Oyunu Hemen Ücretsiz İndir!

Control Tanıtım Videosu

Genshin İmpact

Oyunun konusu; Kayıp kardeşinizi bulmak için Teyvat’ta bir yolculuğa çıkın. Her elementin tanrısı olan Yedi’den cevaplar arayın. Bu harika dünyayı keşfedin ve çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirin. Bununla birlikte Teyvat’ın sahip olduğu sayısız gizemi çözmeyi baz alıyor. Oyunu Hemen Ücretsiz İndir!

genshin impact epic mega OA

Genshin İmpact Tanıtım Videosu

Editörün Notu

Epic Mega Günlerinde haftanın ücretsiz oyunları Control ve Genshin İmpact oldu. Özellikle son günlerine gelinen bu özel günlerden herkes yararlanmıştır kanımca. Mesela Control oyununun piyasa fiyatı 159TL ama Epic Games Store’da şuan Ücretsiz. Birçok kaliteli içeriğin büyük indirimlerine şahit olduğumuz Epic Mega yarın sona eriyor. Üstelik yılda bir gerçekleşen bu indirimlere bir göz atın derim. Tıklayın bir göz atın 😉

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!