Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Candace Parker NBA2K22 OA
Candace Parker NBA2K22 OA


Güncel

Candace Parker NBA2K Kapağına Çıkan İlk WNBA Oyuncusu Oldu

Chicago Sky oyuncusu Candace Parker’ın NBA 2K22’nin kapağını süsleyeceğini ve bu sayede bir NBA 2K serisinin kapağında yer alan ilk kadın ve ilk WNBA oyuncusu..

Oyunun yapım şiketi 2K Sports , Chicago Sky oyuncusu Candace Parker’ın NBA 2K22’nin kapağını süsleyeceğini ve bu sayede bir NBA2K serisinin kapağında yer alan ilk kadın ve ilk WNBA oyuncusu olacağını açıkladı.

Candace Parker NBA2K Kapağına Çıkan İlk WNBA Oyuncusu Oldu OA

Konuyla alakalı Twitterdan paylaşım yapan Parker, “NBA2K tarihindeki ilk kadın kapak sporcusu olmaktan son derece gururlu ve alçakgönüllü. Kadınlara yatırım yapan ve başarılı olmamız için bize bahse giren bir şirketle çalışmaktan onur duyuyorum. Umarım takip edeceğim daha çok sağlam kadın olur.” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Parker, iki kez Olimpiyat altın madalyası (2008, 2012) ve bir WNBA maçında smaç yapan ikinci oyuncu, 2016 yılının unutulmaz Los Angeles Sparks takımının yıldızı ve tabiki MVP’si.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..

Fırsat

Steam'de Midweek Madness yani Hafta Ortası Çılgınlığı'nda Call Of Duty Franchise Koleksiyonunda %80'e varan İndirim sizleri bekliyor..

eSpor

LoL Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 8.Hafta Sona Erdi...Toplu sonuçlar ve güncel puan durumu haberimizde..