Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Call Of Duty_ Warzone Ortalama Öldürme Süresi 1 OA
Call Of Duty_ Warzone Ortalama Öldürme Süresi 1 OA


Güncel

Call of Duty: Warzone Ortalama Öldürme Süresini Yükseltti

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded Güncellemesi yayınlandı. Bu güncellemeyle oyuna büyük değişiklikler geldi.Bunlardan en önemlisi Ortalama Öldürme Süresi..

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded Güncellemesi yayınlandı. Bu güncellemeyle oyuna büyük değişiklikler geldi.

Bunlardan biri ve en önemlisi oyunun geliştiricisi Raven Software’in de en önemli değişiklik olarak açıkladığı Ortalama Öldürme Süresi(TTK)’ni artması. Bunun nasıl yapılacağına gelirsek, bu güncellemeyle Call of Duty: Warzone’un standart silahlarının çoğu artık kafaya ve gövdeye yapılan atışlarda daha az hasar veriyor. Bunun da sebebi silah ayarlama özelliğinin gelmesi. Aslında burda işi birazda oyuncuların kendi bilgi ve becerilerine bırakmış geliştirici.

Call Of Duty_ Warzone Ortalama Öldürme Süresi OA

Aslında Raven Software bu durumla alakalı açıklamasında; “Aşağıdaki değişiklikler Warzone’daki ortalama Öldürme Süresini artırmaya yönelik ilk büyük adımımızdır. Bu Silah ayarlamalarının boşuna yapılmadığını anlamak önemlidir. Bireysel değişikliklerin bazıları oldukça sert görünebilir, ancak bunlar bütünsel olarak ve birden fazla Silahta ortalama TTK(Öldürme Süresi)’da kilit adım artışını destekleyecek şekilde yapıldı.” demişti.

Call Of Duty_ Warzone Ortalama Öldürme Süresi 2 OA
OYUNU İNDİRMEK İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!