Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

apple-arcade-oyun-adsivi
apple-arcade-oyun-adsivi


Güncel

Apple Arcade hakkında bilmeniz gereken her şey

Fiyatlar, abonelikler, cihazlar, Apple Arcade hakkında bilmeniz gereken her şeyi yazdık

Apple Arcade geçen yılın sonlarında dünyayı sarstı ve hepimizin mobil oyunların potansiyelini bir kez daha fark etmemizi sağladı.

Aslında herkesin ortak bir fikri var : Reklamsız ve ücretsiz oyun oynamak. Biz de bu durumdan hayli sıkılmıştık. Tam da bu noktada devreye Apple Arcade girdi ve bizi bu durumdan kurtardı.

Apple_apple-arcade_family-devices_oyun-arsivi

Apple Arcade, çeşitli Apple cihazlarına özel aylık abonelik hizmetidir. Apple Arcade için ödeme yaptığınızda, Apple cihazlarında başka şekilde oynanamayan veya satın alınamayan 100’den fazla oyuna erişim elde edersiniz.
Tüm oyunlar mikro dönüşüm içermez ve çeşitli kitaplardan oluşan devasa kütüphanede keyif alacağınız bir şey bulmanız neredeyse garantidir. Apple Arcade, esasen oyunların Netflix’idir ve aboneliği ilk kez öder ödemez size büyük bir kütüphaneye anında erişim sağlar. Belirsiz hissediyorsanız, aboneliğinizi iptal etmeden önce denemeye değer bile olabilir.
Apple Arcade’i, iPad Air 3. nesil ve eşdeğer cihazlara kadar giden iPad cihazlarında ve iPhone SE ve eşdeğer cihazlara kadar giden iPhone cihazlarında oynayabilirsiniz. Bu çok çeşitli cihazlardır, bu nedenle birkaç yıldır yükseltme yapmamış Apple hayranları bile kendilerini desteklenmiş bulmalıdır.
Apple Arcade, mevcut oyunların çoğu Apple Arcade destekli tüm cihazlarda denetleyici desteği sunduğundan, en son ürün yazılımıyla güncellenen Mac ve Apple TV cihazlarıyla da tam uyumludur.

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Arcade

Apple Arcade: Ne Tür Oyunlar Sunuyor? sorusunun cevabını arıyoruz.

Arcade

Yenilenmiş Angry Birds Reloaded Ve Alto's Odyssey: The Lost City Apple Arcade'de oyunseverlere sunuluyor..

Arcade

Apple Arcade Nedir Apple Arcade,Apple iPhone, iPad, Mac, Apple Watch gibi çeşitli Apple cihazlarına özel olan aylık bir oyun aboneliği hizmetidir. Apple Arcade için...

Mobil

Alto's Odyssey: The Lost City 16 Temmuz'da Sadece Apple Arcade için yayınlanacak..Apple Arcade aboneliğinizle oyuna sahip olabilirsiniz..