Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Apex Legends Outlands'den Hikayeler'den Metamorfoz OA


Güncel

Apex Legends Outlands’den Hikayeler’den Metamorfoz Bugün Çıkıyor

Apex Legends Outlands’den Hikayeler serisinde yeni bölüm Metamorfoz bugün akşam saat 18.00 de ilk gösterimiyle youtube sayfasında yayında olacak..

Apex Legends Outlands’den Hikayeler serisinde Metamorfoz bugün çıkıyor. Apex Legends youtube sayfası da bu etkinlik için geri sayımı başlatmış. Metaformoz hikayesi Türkiye saati ile 18.00 ‘de erişime açılacak. Zaten Apex Legends’in bir türlü yayınlanamayan Beta Sürümünün durumunu bu haberimizde anlatmıştık.

Apex Legends Outlands'den Hikayeler'den Metamorfoz Bugün OA

Karakterlerin Apex’ten önceki hayatlarını öğrendiğimiz ‘Stories from the Outlands’ serisin yeni bölümde Metamorfoz(Metamorphosis) tanıyacağız. Ayrıca Apex Legends twitter hesabıda bu etkinliği duyuru paylaşımı yaptı.

https://twitter.com/PlayApex/status/1416806538644135937?s=20

Apex Legends Tüm Cihazlar için Ücretsiz İndirme Linkine Tıklayın.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..