Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

24 haziran steam ücretsiz OA
24 haziran steam ücretsiz OA


Güncel

24 Haziran’da Steam’de Ücretsiz!

Steam üzerinden yayınlanan veya yayınlanacak tamamen ücretsiz oyunlar haberlerimize devam ediyoruz. Bu durağımız 24 Haziran. Hangi oyunlar var? Detaylar aşağıda 😉

Steam de Ücretsiz Oyun serimizde sıradaki durağımız 24 Haziran. 24 Haziran da Steam platformunda ücretsiz yayınlanacak oyunları kısaca tanıyalım.

24 Haziran steam ücretsiz OA

Cantaloper

Cantaloper, zıplamak ve derin bir çukurdan çıkmak için bacaklarınızı kullandığınız çok zor bir platform oyunudur. Kendini bulduğu yeraltı derinliklerinden çıkması gereken insan bacaklarına sahip güzel bir kavun olarak oynayacaksın. Kontrol noktaları yok; her düşüş, yalnızca ne kadar düştüğünüze bağlı olarak sizi geriye götürür. Hemen Steam İstek Listene Ekle!

Necronomistore: Before Black Friday

Necronomistore, kendi botları için çok büyük hale gelen bir endüstrinin titanı olmadan önce, yerden tasarruf etmeye ve yerel bölgedeki en kötü canlılara ve ölümsüzlere hizmet etmeye vurgu yapan mütevazı bir gecekondu dükkanıydı. Şimdi çok daha genç ve daha temiz bir Harold’a bakarken, nasıl tam bir ticaret imparatorluğu kurduğunu ve tüm adam öldürme suçlamasına yol açan dikkatsiz olayları görün. Hemen Steam İstek Listene Ekle!

Rise of Humanity: Prologue

Sıra tabanlı strateji ve güverte oluşturmayı benzersiz bir şekilde birleştiren bir oyundur. Rise of Humanity’de gerçekleşen ilk olayları deneyimleyin. Aynı zamanda her kahraman için desteler oluşturun, güçlü kartları toplayın, yükseltin ve birleştirin ve insanlığı makinelerden kurtarmak için stratejinizi yapın. Hemen Steam İstek Listene Ekle!

Tanks: The Crusades

Tanks, mavi bir tankı kontrol ettiğiniz ve seviyeleri geçmek için çeşitli yeteneklere sahip çeşitli düşman tanklarını yenmeye çalıştığınız yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunudur. Tankları birden fazla oyun modunda, tek başına veya istediğiniz kadar arkadaşınızla çapraz platform çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Hemen Steam İstek Listene Ekle!

Editörün Notu: 24 Haziran Steam Ücretsiz Oyunları!

Merhaba arkadaşlar. Steam üzerinden yayınlanan veya yayınlanacak tamamen ücretsiz oyunlar haberlerimize devam ediyoruz. Bugün çıkan oyunları paylaşmıştık. Kısacası yarın için oyunlardan ilgi çekici sadece Tanks: The Crusaders var. Özellikle onun kalitesinden ziyade klasik tank oyunlarına benzerliği bu durumu doğuruyor. Ayrıca taktik ve nişan oyunlarına genel bir ilgi var. Bundan dolayı bu oyun bir nebze sizi oyalayabilir. Peki sizin bu konudaki düşünceleriniz ne?Yorumlarda belirtebilirsiniz.. Dostça Kalın..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!