Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

steam haziran ücretsiz OA
steam haziran ücretsiz OA


Güncel

21 Haziran’da Steam’de Ücretsiz Yayınlanacak Oyunlar!

Steam üzerinden 21 Haziran günü Ücretsiz yayınlanacak oyunları sizler için biraya getirdik. Peki bu oyunlar hangileri ? Detaylar haberimizde..

21 Haziran günü yani yarın Steam platformu üzerinden Ücretsiz olarak yayınlanacak oyunları sizler için derledik. Peki bu oyunlar hangileri? Hadi başlayalım..

1- Fugitive (Kaçak) 3D

Polis mi olmak istersin yoksa kaçak mı? Kararını ver ! Çok oyunculu ve online özellikli bu oyunu arkadaşlarınızla beraber oynayarak eğlenceli hale getirebilirsiniz.

fugitive 21 haziran steam ücretsiz OA

Sıcak bir yaz gecesinde arkadaşlarınızla saklambaç oynayın. Polisler sizi ararken çalıların arkasına saklanın. Yakalanmadan bitiş bölgesine doğru yol alın! Arkadaşınız polis tarafından dondurulursa, onları kurtarmaya çalışmaya değip değmeyeceğine karar vermelisiniz. Ya da Polis olun ve el fenerinizi karanlık köşelerde parlatarak polis arabanızda dolaşın.

Fugitive 3D Tanıtım Videosu

2- Gray Death (Gray Ölümü)

İblisler ve ölümsüzlerle dolu bir dünyada, bir adam kayıp karısını arar. Kaynaklar sınırlıdır. Ölüm anlıktır ve karanlıkta bekler. Bu 2D veya 2.5D bulmaca platform oyununda koşacak, zıplayacak, tırmanacak ve arama yapacaksınız.

gray death 21 haziran steam ücretsiz

Gray Death, Solomon’s Key ve Dangerous Dave gibi klasik oyunları anımsatan doğrusal bir korku temalı bulmaca platform oyunudur. 20+ seviye kısa ama zorlu. Düşmanları vurabilir veya onlardan kaçınabilirsiniz. Özellikle malzeme ve mühimmat aramanız gerekecek. Gray Death şimdilik sadece PC’de.

Gray Death Tanıtım Videosu

3- Oceanarium (Okyanus Akvaryumu)

Oceanarium, evrenin garip yaratıklarını birbirine bağlayan tüm güçler hakkında meditatif bir sualtı gezegenler arası keşif oyunudur. Uzaylı türlerle dolu fantastik bir derin deniz galaksisinde gezinirken gizemli mesajlar alacak, astral proje yapmayı öğrenecek ve yerçekimini fethedeceksiniz.

oceanarium 21 haziran steam ücretsiz

Oceanarium Tanıtım Videosu

4- Cactus Cowboy 3 – Fully Loaded

Cactus Cowboy, deneyimli VR Oyuncuları için yapılmış tam teşekküllü bir hikaye nişancı oyunuyla geri dönüyor.

Cactus Cowboy 3 - Fully Loaded OA

Kısacası Cactus Cowboy, yeni bir VR First Person Shooter macerasına geri döndü. Ölümcül silahlardan oluşan devasa cephaneliğinizin yardımıyla uzaylı robot istilasından ücretsiz Cactus World. Kaktüs Çölünüzden aya kadar yolunuzu vurun ve güçlü kaktüs ordusuyla birlikte İstilaya karşı savaşın! Cactus Şehri’ni özgür bırakın ve yel değirmeni ormanlarındaki kaktüslerin sefaletten kurtulmasına yardım edin.

Özellikle 20’den fazla farklı silah ve dikenli bir çift kaktüs yumruğu, bulunabilen ve size dost kaktüs amigolarınız tarafından verilen cephaneliğinizdir. Oyunu bitirerek silah menzilinin kilidini açın ve oyunun en sevdiğiniz bölümünü dilediğiniz silahlarla tekrar oynayın.

Cactus Cowboy 3 – Fully Loaded Tanıtım Videosu

5- Final Pilot

Ustalaşması kolay kontroller, basit bir hedef, güzel yukarıdan aşağıya 2D grafikler ve 80’lerin arcade oyun ruhu ile Final Pilot, keşfedilmemiş uzayın en derin noktalarında geçen çevrimiçi çok oyunculu bir battle royale oyunudur.

final pilot OA

Final Pilot Tanıtım Videosu

Editörün Notu: 21 Haziran’da Steam’de Ücretsiz Oyunlar!

21 Haziran günü Steam üzerinden Ücretsiz çıkacak bu oyunlar belki kalite yönünden istenilen seviyede değil. Ancak Epic Mega İndirimin son bulduğu, pandeminin devam ettiği ve okulların kapandığı bu dönemde zaman geçirmeye yönelik oyunlar bunlar. Sizde boş zamanlarınızı bu yönde değerlendirebilirsiniz.

Oyunlar hakkında detaylı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz. Son olarak yeni ücretsiz oyun haberlerinde görüşmek üzere Dostça Kalın..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

Güncel

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı..New World,New World Deluxe Edition,The Ascent,Tribes of Midgard,Orcs Must Die 3,Valve Index VR Kit ve..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam'de Midweek Madness yani Hafta Ortası Çılgınlığı'nda Call Of Duty Franchise Koleksiyonunda %80'e varan İndirim sizleri bekliyor..