Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Valorant Zafer Zırhlı Turnuvası Şampiyonu Şahangiller Oyun Arşivi
Valorant Zafer Zırhlı Turnuvası Şampiyonu Şahangiller Oyun Arşivi


eSpor

Valorant Zafer Zırhlı Turnuvası Şampiyonu Şahangiller Espor!

Türkiye Espor camiiası emekçisi ve sevilen yüzü Zafer Zırhlı anısına Türkiye Espor Federasyonu(TESFED) himayesinde düzenlenen turnuva dün gerçekleşti…

Türkiye Espor camiiası emekçisi ve sevilen yüzü Zafer Zırhlı anısına Türkiye Espor Federasyonu(TESFED) himayesinde düzenlenen turnuva dün gerçekleşti.

Digital Athletics, Galakticos, fastPay Wildcats ve Şahangiller Espor’un katıldığı turnuvada fastPay Wildcats – Şahangiller Espor ve Digital Athletics – Galakticos maçlarının galipleri Galakticos ve Şahangiller Espor finalde karşı karşıya geldi.

Valorant Zafer Zırhlı Turnuvası Şampiyonu Şahangiller Espor! OA

Aşırı mücadele ve çekişmenin yaşandığı, karşılıklı round sayılarına sahne olan ve uzayan maçta rakibini 17-15’lik skorla deviren Şhangiller Espor turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuva şampiyonu Şahangiller espor takımına ödül sponsoru MSI’dan 5 adet MSI DS502 7.1 Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı,turnuva ikincisi Galakticos takımına 5 adet MSI Clutch GM60 RGB Oyuncu Mouse’u verildi.

Nurlar içinde uyu Zafer Zırhlı…

PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) 6 Milyon Dolar Ödülüyle Tanıtıldı

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LoLespor Mevsim Ödülleri Belli Oldu.. League of Legends oyunseverleri tarafından merak edilen ödüller açıklandı..

eSpor

Leage of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi “Mevsim Finallerine” kalacak takımların ve Mevsim Finalleri çeyrek final eşleşmelerinin belli olduğu ) 9.Hafta maçları sona erdi..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

eSpor

PUBG Mobile National Championship Türkiye Şampiyonu Futbolist Oldu..Finallerin son gününde alınan sonuçlar ve turnuva ayrıtnıları yazımızda..