Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

San Antonio Spurs Tribe Gaming Team OA
San Antonio Spurs Tribe Gaming Team OA


eSpor

San Antonio Spurs, Tribe Gaming Espor Takımına Yatırım Yaptı

San Antonio Spurs Espor Takımına Yatırım Yaptı.. National Basketball Association ünlü takımı San Antonio Spurs Espor takımı..

National Basketball Association ünlü takımı San Antonio Spurs’un sahibi SS&E (Spurs Spor ve Eğlence) şirketi Kuzey Amerika Espor takımı Tribe Gaming espor takımına yatırımını duyurdu…

San Antonio Spurs, Tribe Gaming Espor Takımına Yatırım Yaptı OA

Spurs Spor ve Eğlence Kurumsal Geliştirme Başkan Yardımcısı Joe Donnelly şirketin espor yatırımı hakkında ; “Yenilikçi yaklaşımları, benzersiz kültürleri ve stratejik liderlikleriyle mobil oyun yaşam tarzını küresel bir hayran kitlesine sahip gelişen bir işletmeye dönüştürdüler. Tribe Gaming’in şuana kadar yaptıklarına saygı duyuyor ve geleceğinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.”açıklamasını yaptı.

San Antonio Spurs, Tribe Gaming Esports Team OA

Yatırımın maliyeti konusunda herhangi bir açıklama yapılmazken anlaşmanın içerik, marka pazarlama, yetenek geliştiriciliği ve stratejik uzmanlık konularında olduğu belirtildi. Bu şahane haberi Tribe Gaming resmi twitter hesabından oldukça sevinç gösterili bir video ile paylaştı.

PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) 6 Milyon Dolar Ödülüyle Tanıtıldı

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LoLespor Mevsim Ödülleri Belli Oldu.. League of Legends oyunseverleri tarafından merak edilen ödüller açıklandı..

eSpor

Leage of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi “Mevsim Finallerine” kalacak takımların ve Mevsim Finalleri çeyrek final eşleşmelerinin belli olduğu ) 9.Hafta maçları sona erdi..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..