Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

PUBG Continental Series 5 (PCS5) Europe OA
PUBG Continental Series 5 (PCS5) Europe OA


eSpor

PUBG Continental Series 5 (PCS5) Europe Başlıyor

Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Asya Pasifik kıtalarında dördüncüsü düzenlenecek online PUBG Kıta Serileri..devamı yazımızda..

Ülkemizden BBL Esports ve Digital Athletic’in davetli olarak direk katılacağı PCS5 Europe elemeleri başlıyor..

Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Asya Pasifik kıtalarında dördüncüsü düzenlenecek online PUBG Kıta Serileri (PCS), PUBG Esports’un en geniş çaplı dünya turnuvalarıdır. Avrupa’da bölgenin en iyi 16 takımı(9 Bölgesel Playofflardan 7 davetli) nefes kesecek müsabakalarda 250.000 ABD Doları tutarındaki ödül havuzundan aslan payını kapmaya çalışacak.

PCS5 Avrupa 2021 Oyun Arşivi

PCS’de deneyimine veya yetenek seviyesine bakılmaksızın herkes müsabakalara katılabilir. Büyük Finallere adını yazdırmak isteyen her takım açık elemelere kayıt olabilir ve büyük finallere gidebilir.

PUBG Continental Series 5 Açık Elemeler OA

Turnuva açık elemelerle başlar. Bu açık elemeler; Batı Avrupa, Doğu Avrupa ve Ortadoğu-Afrika olarak üç grup altında oynanır ve yüzlerce takım kıyasıya mücadele eder. Her gruptan 16 en iyi takım Bölgesel Playoff Sıralama Maçlarına katılır. Playoff’larda mücadele eden her gruptan 8 takım üst tura yani Bölgesel Playofflara yükselir.

PUBG Continental Series 5 Bölgesel Finaller OA
resimler:pubgesports

Bölgesel Playoff da 18 maç oynanır ve toplam puanlarda ilk dokuz takım Büyük Finallere yükselir. Davetli olarak katılan 7 takımla beraber toplam 16 takım PCS5 Şampiyonunu olup PUBG Global Championship 2021’e doğrudan katılmak için mücadele eder.

Daha detaylı bilgiye PCS5 Europe resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Pubg Mobile Taktiksel Oyun Rehberi: Youtube Sayfamızda

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?