Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) Oyun Arşivi
PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) Oyun Arşivi


eSpor

PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) 6 Milyon Dolar Ödülüyle Tanıtıldı

PUBG Mobile oyununun sahibi Tencent Games bugün World Invitational (PMWI) sırasında PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) organizasyonunu tanıttı..Detaylar yazımızda..

PUBG Mobile oyununun sahibi Tencent Games bugün World Invitational (PMWI) sırasında PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) organizasyonunu tanıttı.

PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) 6 Milyon Dolar Ödülüyle Tanıtıldı OA

Tencent Games PUBG Mobile global esporları direktörü James Yang, PMGC 2021’in bugüne kadar ki en devasa etkinlik olacağını ve ödül havuzunun 6 Milyon Dolar olduğunu bu miktarın şuana kadar dağıtılan en büyük ödül havuzusunu yansıttığını belirtti. Şirket geçen sene PMGC 2020 organizasyonunda 5 Milyon Dolar ödül dağıtmıştı.

James Yang, PUBG Mobile Global Championship 2021’de Lig maçlarının Kasım-Aralık 2021 arası, finallerin ise Ocak 2022’de yapılacağını, turnuvayla alakalı daha detaylı bilginin önümüzdeki günlerde paylaşılacağını belirtti.

PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) 6 Milyon Dolar Ödülüyle Tanıtıldı Oyun Arşivi

Yang, Dot Esports’a verdiği demeçte Tencent’in PMGC 2021’i çevrimdışı bir etkinlik olarak tutmak için yoğun çaba sarf ettiğini söyledi ancak bu noktada herhangi bir şeyi garanti etmenin zor olduğunu ancak birkaç yer ve mekana baktıklarını da belirtti

Tencent Dünya genelindeki Covid-19 pandemi koşullarından dolayı organizasyonun fiziki(çevrimdışı) olarak yapılıp yapılmayacağını henüz netleştirmedi.

İşte PMGC 2021 Espor Duyuru Videosu

TESFED Türkiye Kupası PUBG Şampiyonu ORGLESS!

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

Türkiye Espor Federesyonu himayesinde düzenlenen Türkiye Kupası PUBG Mobile oyununda Şampiyon 2 gün süren zorlu mücadelelerden sonra belli oldu..

eSpor

PUBG Mobile National Championship Turkey 2021 Finalleri’nde İlk Gün Tamamlandı

Mobil

PUBG Mobile'ın Ignition Future League hakkında bilmeniz gerekenleri yazdık. Geleceğin Erangel'inde öldür ya da öl oyununda sizleri neler bekliyor?

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..