Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Minnesota Røkkr Ve Nature’s Way Oyun Arşivi
Minnesota Røkkr Ve Nature’s Way Oyun Arşivi


eSpor

Minnesota Røkkr ve Nature’s Way ortaklığını duyruldu!

Amerika’nın espor takımlarından Versiyon1, Call of Duty ekibi Minnesota Røkkr için bitkisel ilaç ve sporcu takviye ürünleri üreticisi Naturel’s Way ile ortaklığını açıkladı….

Amerika’nın espor takımlarından Versiyon1, Call of Duty ekibi Minnesota Røkkr için bitkisel ilaç ve sporcu takviye ürünleri üreticisi Naturel’s Way ile ortaklığını açıkladı.

Minnesota Røkkr Ve Nature’s Way Ortaklığını Duyruldu OA

Minnesota Røkkr’ın baş antrenörü Brian ‘Saint’ Baroska, “Profesyonel seviyede oynadığınızda, dünyanın en iyilerine karşı yarışıyorsunuz diyor. Bir 1’e 1 maçı kazanmak veya bir raundu bitirmek milisaniyeler içinde gerçekleşir. Sağlıklı bir yaşam tarzının rekabette oynadığı rol abartılamaz. Sağlık ve zindelik ekibimiz için bir önceliktir. Minnesota Røkkr oyuncularının programları zorlu ve Nature’s Way’in kafeinsiz nootropikleri ve takviyeleri, sağlık hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor.” açıklamasını yaptı.

Daha detaylı bilgi için açıklamanın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Marvel Future Revolution Çıkış Tarihi Kesinleşti..

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LoLespor Mevsim Ödülleri Belli Oldu.. League of Legends oyunseverleri tarafından merak edilen ödüller açıklandı..

eSpor

Leage of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi “Mevsim Finallerine” kalacak takımların ve Mevsim Finalleri çeyrek final eşleşmelerinin belli olduğu ) 9.Hafta maçları sona erdi..

eSpor

VFŞL Yaz Mevsimi 8. hafta 1. gün(dün) karşılaşmalarında alınan sonuçlar ve 2.gün (bugün) oynanacak karşılaşmaların fikstürü sizlerle..

eSpor

PUBG Mobile National Championship Turkey Finalleri’nde 2.Gün Sona Erdi..Oluşan Puan Durumu ve Liderlik Yarışında Yer Alan Ekipler..devamı yazımızda..