Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

TPM 2.0 Nedir
TPM 2.0 Nedir


Donanım

TPM 2.0 nEDİR?

TPM ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şey onun ana kartınızda olduğu ve bir takım güvenlik verilerini depolama özelliğine sahip olduğudur.

TPM 2.0 NEDİR?

TPM, Güvenilir Platform Modülü anlamına gelir. Görevi, kullandığınız bilgisayarın kimliğini doğrulamak için kullanılan verileri korumaktır. TPM’ler aslında birçok farklı türde cihazda bulunur, ancak biz burada PC’lere odaklanacağız.Çünkü Windows 11 için TPM ler olmazsa olmaz. TPM, platform bütünlüğünü korumak, disk şifrelemeyi kolaylaştırmak, parola ve sertifikaları depolamak için de kullanılır.

Listeyi uzatabiliriz. Ancak gerek var mı bilmiyorum. TPM ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şey onun bir donanım malzemesi olarak ana kartınızda olduğu ve bir takım güvenlik verilerini depolama özelliğine sahip olduğudur.

TPM 2.0 - OYUN -ARSIVI-2

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Bilindiği üzere Windows, dünyadaki en popüler işletim sistemidir. Ve bu, onu bilgisayar korsanları için nispeten kolay bir hedef haline getirmiştir..