Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?Donanım

Süper Mario World Şimdi Geniş Ekran Oyna!

Bir zamanlar dünyanın en sevilen ve en çok oynanan oyunlarından olan Süper Mario World şimdi geniş ekranlarda oynanabilecek Nasıl mı? Cevabı haberimizde..

Super Mario World, hak ettiği geniş ekran modunu yeni bir rom hackleme ile aldı. Bazı saflar, retro oyunları orijinal 4:3 en-boy oranı dışında herhangi bir şekilde oynama fikrine küçümseyebilirler. Ama herkes için Super Mario World için yeni bir geniş ekran hilesi var. Artık siyah çubuklara veya garip bir şekilde uzatılmış bir görüntüye katlanmak zorunda kalmayın. Modern ekranlarda 1990 oyununun keyfini çıkarabileceksiniz.

süper mario world geniş ekran OA

Super Mario World Widescreen , ROM korsanı Vitor Vilela’nın eseridir. Ayrıca bsnes_hd öykünücüsü aracılığıyla oynandığında orijinal oyunun ROM’unu değiştirerek çalışır . Bu, oyunun orijinal 256×224 dahili ekran boyutunun, 16:9 ekran için doğru en boy oranını vermek üzere 352×224’e ayarlanabileceği anlamına gelir. 16:9’un yanı sıra, yama ayrıca 16:10 çözünürlükleri de destekliyor. Gelecek için ultra geniş 21:9 desteğide planlanıyor.

Yama kurulumuna ilişkin talimatlar projenin GitHub sayfasında bulunabilir. Ancak sürecin bir parçası olarak kendi Super Mario World ROM’unuzu bulmanız gerekeceğini unutmayın. Nintendo onaylı ROM’lar için ödeme yapmanın resmi bir yolu olsaydı çok sevinirdik. Lakin şimdilik yaratıcı olmanız gerekecek, özellikle de Nintendo agresif bir şekilde oyunlarının ROM’larını dağıtan sitelerin peşinden gittiğinden. Bu tarz işlemlerin konuyla bilgisi olan birisi tarafından yapılması önerilir.

Rust Oyunu Ücretsiz Nvidia DLSS Güncellemesi Haberimize Göz Atın !

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

Güncel

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı..New World,New World Deluxe Edition,The Ascent,Tribes of Midgard,Orcs Must Die 3,Valve Index VR Kit ve..devamı yazımızda..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..