Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Konami, Antoine Griezmann'ın Sözleşmesini Feshetti OA
Konami, Antoine Griezmann'ın Sözleşmesini Feshetti OA


Donanım

Konami, Antoine Griezmann’ın Sözleşmesini Feshetti !

Dembele tarafından 2019’da Barselona’nın Japonya turu sırasında kaydedilen videoda oyuncular televizyon tamir eden Asyalı çalışanlara gülüyor ve ırkçı sözler sarf ediyor..

Barcelona’da takım arkadaşı Ousmane Dembele ve Antoine Griezmann geçtiğimiz günlerde kaldıkların otelin Asyalı çalışanlarıyla dalga geçtikleri video sosyal medyaya düşmüş ve iki futbolcuda ESPN haberine göre özür dilemişti.

Konami, Antoine Griezmann'ın Sözleşmesini Feshetti 2

Japonya’da yaşanan bu olay gündem olmuş ve inanılmaz tepki almıştı. Konu üzerinden fazla geçmeden Japon teknoloji devi Konami cezayı kesti. Konami Yu-Gİ-Oh elçisi ilan ettikleri Antoine Griezmann’ın sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı. Griezmann ile Konami meşhur oyun kartları Yu-Gi-Oh’un tanıtımı için anlaşmıştı.

Konamia açıklamasında; “Konami Digital Entertainment, spor felsefesi dahil her yerde her türlü ayrımcılığın kabul edilemez olduğuna inanıyor. Griezmann’ı Yu-Gi-Oh! içerik elçimiz olarak duyurmuştuk, ancak son olayların ışığında sözleşmesini feshetmeye karar verdik.” dedi.

Konami, Antoine Griezmann'ın Sözleşmesini Feshetti 1

Kısaca olayı hatırlamak gerekirse; bahsekonu video, Dembele tarafından 2019’da Barselona’nın Japonya turu sırasında kaydedildi ve her iki oyuncunun da bir otel televizyonunu tamir etmeye çalışan teknisyenlere güldüğünü gösteriyor. Griezmann videoda konuşmuyor ama Dembele kendisine otel çalışanları hakkında ırkçı yorumlar yapıyor. Video boyunca ikisi de gülüyor.

İşte Bahse Konu Video!

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!