Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

karşınızda geforce now! OA
karşınızda geforce now! OA


Bulut

Karşınızda GeForce Now! O Bir Bulut Oyunları Canavarı!

Mobil cihazlarda Bulut oyunlar ıgünümüzde hem yatırım hem içerik bakımından yükselişte. Nvidia’da bu duruma ayak uydurdu ve GeForce Now Uygulamasını piyasaya sürdü. Peki bu uygulama ne işe yararder gibisiniz 🙂 Anlatayım…

Mobil cihazlarda Bulut oyunlar ıgünümüzde hem yatırım hem içerik bakımından yükselişte. Nvidia’da bu duruma ayak uydurdu ve GeForce Now Uygulamasını piyasaya sürdü. Peki bu uygulama ne işe yararder gibisiniz 🙂 Anlatayım..

nvdia geforce now bilinmeyenleri OA

İlk olarak GeForce’un bünyesinde kütüphanesi olmadığı için Steam,Epic Games ve Ubisoft Connect üçlüsünden birinden oyun almanız gerekmektedir. Oyunu aldınız ve bir preimum paketine sahipseniz oyunlar ışın izleme sistemiyle çalışır bu sistemi açmak için RTX(Premium pakete özel) özelliğini açmanız gerekir.Işın izleme sistemi mobil cihazınızda RTX destekli birişlemci olasa da çalışmakta.Işın izleme ışığın fiziksel davranışını simüle ederek oyunlarda gerçekçi aydınlatma sağlamaktır.

ge force now oyun arşivi

GeForce Now, bu özelliğini Nvidia DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme), kare hızlarını sabit tutmaya yardımcı olan AI işleme teknolojisi ile birleştirerek sağlamakta. Pocket Gamer’in yaptığı testte bazı olumlu ve olumsuz özelliklerini tespit etmiş. Olumsuz özelliklerine bakınca; RTX modun sürekli açık olmaması(oyun geçişlerinde tekrar açmanız lazım) ve bu özellik için yüksek hızlı internet.

nvidia geforce now game oa

Olumlu yönlerinin başında tabiki grafik özellikerli var. Görsellerin kaliteli olması ve aynı zamanda akışın bundan etkilenmemesi. Bu başlı başına bu uygulamayı almanız için bir sebep. PlayStation konsoluyla bu durum içinbir kıyaslama yapılmış ve GeForce Now’un çok daha iyi olduğu belirtilmiş. Daha şimdiden GeForce Now adını duyurdu gelecekte inanılmaz işler yapacağından kuşkum yok.

GeForce Now Uygulamasını HEMEN İNDİR

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

Fırsat

Huawei AppGallery'e Yeni Eklenen Ücretsiz 6 Oyunu sizler için mercek altına aldık..

PC

Tandem A Tale Of Shadows..Monochrome Paris'in geliştiriciliğini, Hatinh Interactive'in yayıncılığını yaptığı Tandem: A Tale of Shadows, benzersiz ve olağanüstü bir bulmaca oyunu..Devamı yazımızda..