Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

mcafee öldü OA
mcafee öldü OA


Donanım

John McAfee İspanyol hapishanesinde ölü bulundu

75 yaşındaki ünlü antivirüs şirketi McAfee Associates’in kurucusu John McAfee İspanyada cezaevindeki hücresinde ölü bulundu. Ayrıntılar haberimizde..

Ünlü yazılımcı ve girişimci John McAfee, vergi kaçırmaktan dolayı Ekim 2020 yılından beri tutuklu bulunduğu İspanyadaki cezaevindeki hücresinde ölü bulundu. 75 yaşındaki McAfee antivirüs şirketi McAfee Associates’in kurucusuydu. Bitcoin traiderı ve ünlü uluslararası kaçak olarak bilinen McAfee, ABD’ye iadesi için çabalıyordu.

john mcafee ölü bulundu OA

John McAfee hücresinde ölü bulundu..

İspanyol haber sitesi El Pais’e göre, McAfee’nin Barselona’daki bir hapishanedeki hücresinde intihar ederek öldüğüne inanılıyor, ancak ölüm nedeni henüz doğrulanmadı. İlk duyuruda McAfee’nin adı verilmedi. Ölen kişinin iade edilmeyi bekleyen 75 yaşında bir ABD vatandaşı olduğu belirtildi.

Ancak duruma hakim olan bir hükümet kaynağı ölen kişinin John McAfee olduğunu doğruladı. Ayrıca hapishanenin sağlık personeli tarafından tutalan raporda; John McAfee ‘nin hücrede ölü bulundu ktan sonra geri getirme çabalarının başarılı olmadığı ve öldüğünün ilan edildiğini açıkladı.

McAfee, şirketinin ve diğer ticari girişimlerin satışından bir servet kazandı. Ancak son on yılda bir dizi yasal sorunla da karşı karşıya kaldı. En önemlisi, polis tarafından Belize’deki komşusu Amerikalı Gregory Viant Faull’un öldürülmesinde “ilgili kişi” olarak tanımlandı. Ama hiçbir zaman suçlanmadı. Ayrıca 2016 ve 2020’de Liberteryen Partiden iki kez ABD başkanlığına aday olmaya çalıştı. Lakin her iki durumda da adaylığı kazanamadı.

İade Davasını Kazanmıştı..

Son olarak John McAfee, ABD’ye iade için mücadele ettiği. İspanya Yüksek Mahkemesi’nde görülen davayı bugün erken saatlerde kazanmıştı. McAfee, ABD’ye gönderilmesine izin verildiğinde hayatını kaybetti.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!