Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Fortnite Yeni Özelliği_ Envanter Yönetimi OA
Fortnite Yeni Özelliği_ Envanter Yönetimi OA


Donanım

Fortnite’nin Yeni Özelliği: Envanter Yönetimi

Envanter Yönetimi oyuncuların satın aldıkları veya yeni edindikleri silahları, fırlatılabilir eşyaları ve iyileştirici eşyalarını, beş yuvalı kişisel..

Fortnite’ye geçtiğimiz günlerde yeni karakteri Lebron James dahil olmuştu. Planlanan yeni güncelleme tarihi daha netleşmedi ama duyumlar önümüzdeki hafta diyor. Fortnite resmi twitter hesabı dün yaptığı paylaşımda güncellemeyle gelecek yeni bir özelliği tanıttı. Peki nedir bu özellik derseniz kısaca Envanter Yönetimi denebilir.

Fortnite'nin Yeni Özelliği_ Envanter Yönetimi OA

Envanter Yönetimi Nedir?

Oyuncular satın aldıkları veya yeni edindikleri silahları, fırlatılabilir eşyaları ve iyileştirici eşyalarını, beş yuvalı kişisel envanterlerinde hemen istedikleri yere yerleştirebilecekleri yeni özelliktir. Yapımcı bu yeni özelliğin bir sonraki oyun güncellemesinde herkes için varsayılan bir seçimle geleceğini duyurdu.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

eSpor

PUBG Mobile World Invitational (PMWI) 2021 Doğu ve Batı Şampiyonları Belli Oldu..

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..

eSpor

TESFED Türkiye Kupası PUBG Şampiyonu dün ve bugün yapılan maçların ardından ORGLESS oldu.