Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Fortnite Yeni Özelliği_ Envanter Yönetimi OA
Fortnite Yeni Özelliği_ Envanter Yönetimi OA


Donanım

Fortnite’nin Yeni Özelliği: Envanter Yönetimi

Envanter Yönetimi oyuncuların satın aldıkları veya yeni edindikleri silahları, fırlatılabilir eşyaları ve iyileştirici eşyalarını, beş yuvalı kişisel..

Fortnite’ye geçtiğimiz günlerde yeni karakteri Lebron James dahil olmuştu. Planlanan yeni güncelleme tarihi daha netleşmedi ama duyumlar önümüzdeki hafta diyor. Fortnite resmi twitter hesabı dün yaptığı paylaşımda güncellemeyle gelecek yeni bir özelliği tanıttı. Peki nedir bu özellik derseniz kısaca Envanter Yönetimi denebilir.

Fortnite'nin Yeni Özelliği_ Envanter Yönetimi OA

Envanter Yönetimi Nedir?

Oyuncular satın aldıkları veya yeni edindikleri silahları, fırlatılabilir eşyaları ve iyileştirici eşyalarını, beş yuvalı kişisel envanterlerinde hemen istedikleri yere yerleştirebilecekleri yeni özelliktir. Yapımcı bu yeni özelliğin bir sonraki oyun güncellemesinde herkes için varsayılan bir seçimle geleceğini duyurdu.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..