Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

epic games online services OA
epic games online services OA


Donanım

Epic Games, Ücretsiz Hile Önleme ve Sesli Sohbet Hizmetleri Özelliğini Duyurdu !

Epic Games, Epic Online Services’ın bir parçası olarak ücretsiz hile önleme ve sesli sohbet hizmetlerini duyurdu. Peki nasıl mı? Detaylar haberimizde..

Epic Games, Epic Online Services’ın bir parçası olarak  ücretsiz hile önleme ve sesli sohbet hizmetleri ‘ni duyurdu.

Epic Games, dün yaptığı açıklamada; geliştiricilerin oyunlarında uygulayabilecekleri ücretsiz sesli sohbet ve hile önleme hizmetlerini başlattığını duyurdu. Epic Online Servisi aslında stüdyonun herhangi bir oyun motoruyla kullanılabiliyor. Üstelik Windows, Mac, Linux, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, iOS ve Android’i desteklemektedir. Yukarıdaki özellikler de Epic Online Services paketinin bir parçası olarak sunuluyor.

Epic Games Ücretsiz Hile Önleme Ve Sesli Sohbet Hizmetleri OA

Yeni sesli sohbet hizmeti çapraz platformdur. Lobilerde ve oyun içi maçlar sırasında hem bire bir hem de grup sohbetini destekler. Hizmeti kullanırken, ses verileri Epic’in arka uç sunucuları aracılığıyla iletilir. Bu teknoloji, tüm ölçeklendirme ve hizmet kalitesi özelliklerini yönetir. Epic, teknolojinin halihazırda ” Fortnite’a entegre edilmiş ve savaşta test edilmiş ” olduğunu ve bunun da milyonlarca oyuncuyu aynı anda idare edebileceğine dair bir güvence sağladığını söylüyor.

Epic Online Services, sesli sohbetin yanı sıra, çevrimiçi oyunlardan hile yapanların kökünü kazımak için tasarlanmış bir hizmet olan Easy Anti-Cheat için de destek ekliyor. Easy Anti-Cheat daha önce üçüncü taraf geliştiricilerin oyunları için lisanslamaları için mevcuttu. Artık Epic Online Services’in bir parçası olarak ücretsiz. Üstelik birçok geliştiricinin bundan faydalanmasına izin vermekteler.

Epic, kendi oyun motoruna veya mağazasına bağlı olmayan. Epic Online Services paketinin bir parçası olarak her iki hizmeti de içeriyor. Epic’in web sitesinde Sıkça Sorulan sorular(SSS) kısmında cevabında; “Epic’in tüm tekliflerinin daha geniş çapta benimsenmesini teşvik etmek ve şirket ve ortakları için daha büyük bir platformlar arası hesap tabanı oluşturmak amacıyla.” Tüm bu izmetleri ücretsiz olarak sunduğunu söylüyor.

Son olarak haftalık ücretsiz oyun kampanyasıyla adını unutturmayan Epic Games, ücretsiz hile önleme ve sesli sohbet hizmetleri ‘ni. Epic Online Servis’te bir araya getirerek güzel bir kampanya ve içeriğe imza atmış. Sizde bu fırsatı iyi değerlendirin. En azından bir deneyin derim 😉

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!