Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Apex-Legends-Thrillseekers-event-skinsoyun-arsivi


Donanım

Apex Legends Thrillseekers Etkinliği Ne Zaman Başlıyor?

Apex Legends Thrillseekers Etkinliği Ne Zaman Başlıyor? Cevabı yazımızın detayında.

Etkinlik ne zaman başlıyor?

Apex Legends Thrillseekers etkinliğinin çıkış tarihi için 13 Temmuz tarihi verildi ve önceki etkinliklerden anladıklarımıza göre beklenen başlangıç ​​saatleri 10:00, 13:00 ve 18:00. Tabi biz tam gönderiyi hazırlarken Apex Legends’ın twitter sayfasından bir twit paylaşıldı ve bu Apex Legends oyuncularının heyecanını arttırdı.

İşte o twit

Etkinlik, tam olarak Sezon 10’un başlamasının planlandığı 3 Ağustos’ta sona erecek. Bu, yeni Arenaların (3vs3) haritası Overflow’un keyfini çıkarmak ve ayrıca sunulan tüm haftalık ödülleri ve görünümleri elde etmek için yalnızca birkaç hafta olacağı anlamına geliyor.

Etkinliğin videosu

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Fırsat

Apex Legends'in Özel Crypto Dragon Skini yani oyundaki ismiyle Crypto Dış Görünüşü: Ejderha Derisi kozmetik ürününü Prime Gaming abonelerine özel..

Mobil

Apex Legends Mobile'in Beta Sürümü Neden Çıkmadı? Repspawn oyunu Apex Legends Beta sürümünün deneme ülkelerini geçtiğimiz ay sonunda açıklamıştı..

Güncel

Apex, bilindiği üzere Titanfall durumunu protesto eden hackerlar tarafından afta sonu saldırıya uğradı. Ancak Ryan Rigney, hackerların başardığı tek şeyin hafta sonunu harap etmek...

PC

Apex Legends Sezon 9 çıkış tarihi ne zaman? Apex Legends Sezon 9 resmi olarak 4 Mayıs’ta başladı.  Bu, size olağanüstü zorlukları tamamlamanız ve Mayhem’in savaş geçişindeki son...